Společný víkend s Peťánkem a Jiříkem z Moravy

Autor: Petr <petr@petruv-svet.com>, Téma: Denicek, Vydáno dne: 21. 06. 2007

Petr s Jirkou využili minulý týden zpáteční cestu z Bavor k víkendové návštěvě u nás. Moc jsme se s Jiříkem těšili na společně strávený víkend a jsme rádi že jsme je zde, v našem domově na západě Čech mohli přivítat.

Kluci přijeli v pátek, po přivítání a prohlídce nádherných záběrů z jejich putování po Bavorech jsme večer vyrazili do jedné z místních osvěžoven na pivko , no při zpáteční cestě jsme promokli všichni naprosto dokonale .

V sobotu ráno už ale opět svítilo sluníčko, přijeli naši další dva kamarádi a všichni společně jsme odjeli do Jáchymova, na plánovaný výšlap z Jáchymova přes Boží Dar na Klínovec. Na Božím Daru jsme se posilnili skvělým obědem v rodinném penzionu Bernard, ochotná obsluha a vynikající kuchyně za přijatelné ceny, při návštěvě Božího Daru mohu skutečně doporučit. Po obědě jsme vyrazili dále až na Klínovec, k cestě zpět dolu jsme využili sedačkovou lanovku na které jsme trochu zmokli ale pak se počasíčko opět umoudřilo. Po příjezdu domu jsme večer navštívili country festival který se konal kousek od našeho domu, poslechli jsme si Žalmana & spol.... V neděli jsme odjeli opět v plném počtu šesti kluků do Karlových Varů kde jsme si prohlédli muzeum Becherovky spojené s ochutnávkou, prošli kolonádu, navštívili jsme také rozhlednu Diana. No a odpoledne jsme se rozloučili a Peťánek s Jiříkem se vydali na dalekou cestu zpět domů na Moravu....

Byl to super víkend, počasíčko nám přálo, nálada byla skvělá a byla spousta legrace.... no prostě moc prima. V galerii je k dispozici fotoreportáž z obou výletů, další pak je také na peťánkově webu. A už nyní se všichni těšíme na příští setkání.... .