02. 10. 2023

Proč jsem své stránky napsal

Proč jsem vlastně svoje stránky napsal. No tak trochu pro radost, trochu jsem se potřeboval svěřit, no a taky si říkám že snad ještě není tak pozdě a třeba si díky těm stránečkám splním alespoň něco malinko z mých přání. A když ne tak aspoň budu mít dobrý pocit že jsem pro to něco udělal, řešením přece není uzavřít se do sebe a zbytečně se litovat a trápit ale je potřeba se aspoň snažit a vynaložit nějaké úsilí pro splnění svých snů, no nemám pravdu? Rozhodně si ale kluci nestěžuju i když možná některá moje stránečka může takovým dojmem působit. Spíš se pořád řehtám a život beru takový jaký je, humor je přece koření života. A já se odjakživa hrozně rád směju, je ale pravda že to hlavně poslední dobou není vždy úplně lehké. Nějak je těch důvodů k smíchu čím dál méně.

Na některé stránce na mém webu jsem se možná trochu víc rozepsal, no přiznávám že když se dám do psaní tak nevím kdy přestat )). Ale potřeboval jsem se prostě svěřit a pustit alespoň takto přes web do světa konečně to, co jsem v sobě celá léta držel a utajoval. Někdo možná řekne že jsem blázen ale věřím že mnozí z Vás mě určitě pochopí, opravdu se mě ulevilo. Kdysi jsem se domníval že když se ožením a založím rodinu tak se své orientace zbavím, to je samozřejmě nesmysl protože orientace každého člověka je daná na celý život a s tím prostě nelze nic udělat. Celé roky jsem se s tím pouze trápil ale dneska jsem opět volný a chci svůj další život žít podle svých představ a podle toho kým skutečně jsem, no a právě i ty stránky mě v tom pomáhají, v hledání sama sebe... Nejsou zde napsané žádné zvláštní milostné příběhy protože bohužel žádné velké lásky nebyly. Přesto tajně doufám že možná ty moje stránečky někoho potěší, že mohou být třeba i užitečné a pomůžou některému človíčkovi když mu bude těžko u srdíčka nebo když bude stát před nějakým důležitým rozhodnutím... I to je jeden z hlavních důvodů proč jsem svůj web vytvořil, pokud komukoliv v něčem pomůže tak budu moc rád. Určitě se také budu snažit kdykoliv mě čas dovolí o pravidelnou aktualizaci, přidám postupně různé aktualitky a zajímavosti které by mohly být užitečné, no a samozřejmě když se něco podstatného stane v mém životě určitě se o to také podělím.

Vím moc dobře že ani v dnešní době to nemají gay kluci jednoduché a když pozoruji dění po internetu tak vidím jak i mladí a hezcí atrakticní kluci to mají v hledání životního partnera moc těžké, když kluk hledá opravdovou životní lásku tak to má moc složité. Při pročítání některých webů ale vidím kolik existuje kluků kteří mají svá srdíčka naplněná opravovou touhou po skutečné romantické lásce a kolik něžnosti a laskavosti se skrývá v jejich dušičkách, to mě prostě vždycky tak nějak zahřeje a hned mám jinačí pohled na tenhle dnešní svět. Strašně moc Vám všem kluci fandím a přeju každému aby našel tu svojí lásku po které tolik touží...


| Autor: Petr | Vydno dne 28. 04. 2006 | 3555 peten | Informan e-mailVytisknout lnek

Web site powered by phpRS