27. 09. 2022

Sexík, trošku choulostivé téma....

Možná jste někdo pročetl důkladně můj web a pořád si pokládáte otázečku jak je to vlastně se mnou a s klukovským sexem, nikde o tom nepíšu. No je to jednoduché, nejsem prostě člověk který by bral sex jako něco co je v životě úplně na prvním místě. Samozřejmě že je hodně důležitý a je taky kořením života které dost podstatně přispívá k psychické pohodě, to všechno vím. Ale byl jsem vždycky taková romantická duše a myslím si že pouhý sex bez lásky není prostě to pravé, sex je součástí krásného milování. Bez lásky se můžu uspokojit masturbací a vyjde to na stejno. Nedá se snad slovy vůbec popsat jak moc jsem vždycky po klukovské lásce toužil, po klukovi se kterým bychom se nádherně a bláznivě opravdu milovali, který by mě sladce líbal a já jeho, mohl bych usínat v jeho náručí, prostě byli bychom jedno tělo jedna duše. K takovému vztahu samozřejmě automaticky sex patří a pak je to právě úžasné a krásné. Nějak takhle jsem si to vždycky představoval a to by pro mě byla láska kterou bych si vychutnával opravdu všemy smysly a bylo by to nejkrásnější co bych mohl ve svém životě zažít. Tohle se mě ale nikdy nesplnilo a jako gay jsem to také se žádnou holkou nemohl nikdy poznat. Manželku jsem měl rád a neříkám že se mě sex s ní alespoň ze začátku nějaký čas vůbec nelíbil. Vzrušovala mě a jistý prožitek jsem pochopitelně měl, navíc byl jsem mladý kluk plný síly a sex jsem samozřejmě potřeboval. Ale jakýsi ten správný emotivní náboj, aby to všechno člověk prožíval opravdu s rozkoší na sto procent, ten mě tam chyběl protože zkrátka moje skutečné představy a touhy byly jiné. Neumím to přesně popsat a vysvětlit ale jistě každý ví co myslím. V pozdějších letech se to pak projevilo naplno, v podstatě jsem potom sex považoval pouze za manželskou povinnost kterou musím občas splnit a to je samozřejmě špatně.
Žádného kluka jsem tenkrát do svých 25let nenašel protože to bylo prakticky v tehdejší době nemožné no a pak jsem se tedy oženil. Když bylo po sametové revoluci a nějaká příležitost třeba na inzerát by byla, nechtěl jsem už riskovat kvůli dětem rozpad rodiny. Vím že manželka mě v té době kdy jsem jí už hodně sexuálně zanedbával byla občas nevěrná a mohl jsem si tedy taky někoho najít na sex a užívat si, jenomže nějak si neumím představit že bych se s někým sešel jenom čistě kvůli sexu, to není prostě nic pro mě. No a lásky do které bych se bláznivě zamiloval jsem se bál protože jsem věděl že rodina by šla potom zcela jistě a nevyhnutelně stranou, už právě proto že jsem po té klukovské lásce tolik moc toužil.

Takže tím co jsem napsal jsem myslím na otázku klukovského sexu a mé osoby odpověděl. Jsem prostě taková rarita, jsem gay který ve svých letech ještě sex s klukem neměl. Nepokládám to ale za nic zvláštního nebo dokonce za nějaký hendycep za který bych se měl před gay klukama stydět a nebo který by vyvracel že jsem gay. Slovo gay není jenom o sexu, je to o tom že se mě líbí kluci a prostě o lásce ke klukovi. Nyní když jsou už děti samostatné a manželství skončilo tak mám konečně možnost si svůj další život zařídit podle svých dávných představ, ale zase bohužel jsem kapánek za tu dobu starší. Nijak si ale nezoufám protože to by mě stejně nepomohlo, beru prostě život jaký je a uvidím co mě do budoucna přinese...


A protože určitě na mé stránky zavítá taky nějaký človíček který je heterosexuál a nepochopí to co jsem napsal o manželce, tedy že mě zpočátku i vzrušovala ale stejně nebyl můj prožitek nikdy stoprocentní, tak pro takového človíčka si neodpustím jednoduché a prosté vysvětlení. Není to tím že by za to mohla žena, naopak ta se moc snažila ale nebylo jí to nic platné protože na vině je příroda která mě zkrátka obdařila tím že se mě líbí kluci a tedy mě i sexuálně víc přitahují. Je to zkrátka úplně to samé jako kdyby heterosexuála někdo nutil mít sex se stejným pohlavím. I kdyby k takovému partnerovi cítil určitou náklonnost a sexuálně by se uspokojil, stejně by jeho skutečný prožitek nebyl takový jako s partnerem opačného pohlaví protože heterosexuála zase na rozdíl ode mne příroda obdařila náklonností k opačnému pohlaví. Jestli někdo tvrdí že homosexualita je proti přírodě, tak ať se té přírody zeptá proč to tedy takhle u některých lidí zařídila. Rozhodně se totiž nerozplývám štěstím že jsem gay, naopak mě to přineslo po celý život pouze samé trápení a ochudilo mě to o skutečné emotivní a krásné prožitky při milování které bych jinak mohl hlavně ve svém mládí prožít. Když už ale gay jsem tak se s tím zkrátka musím nějak vyrovnat a rozhodně se za to nestydím, protože nějakou možnost jak svojí orientaci změnit mě příroda už nenabídla.

2.9.2006 - aktualizace tohoto článku

Tento článek o mě a sexíku jsem psal v době vzniku mých stránek. Mazat či upravovat obsah si myslím že by nebylo vhodné, protože všechno co jsem napsal byla v té době pravda. No a tak jsem se rozhodl článek pouze doplnit aby byl aktuální. Doplnit jej o drobnost že již neplatí to co je psáno v závěru článku, již není pravdou že jsem ještě neměl sex s klukem. Podrobnosti jak, kdy, kde a podobně psát nebudu, to je moc intimní a soukromá věc která sem nepatří. Ale že láska a milování s klukem je úžasně krásné to ano, to přiznávám, ....


| Autor: Petr | Vydno dne 28. 04. 2006 | 4680 peten | Informan e-mailVytisknout lnek