13. 06. 2024

Kdo jsem, pár základních údajů...

Takže jmenuji se Petr a měřím 173cm. Věk se mě ani nechce psát protože z toho mám poslední dobou občas depku a při jeho psaní se mě u toho kroutí i klávesnice :o). Narodil jsem se v červnu léta páně 1956 v Děčíně a upřímně, že jako první číslici budu od června psát pětku tak z toho začínám mít hodně divné pocity a vůbec se na takový věk necítím. Ale všechny nás to čeká, co se dá dělat, doufám že život tím snad ještě nekončí :o). Hledám sice partnera ale to je taková věc ve kterou spíš tajně doufám a nedělám si nějaké velké naděje, ty údaje které tady o sobě píšu mohou stejně dobře posloužit jako informace pro někoho s kým bychom měli třeba společné zájmy. Budu rád když najdu nějakého fajn kamaráda nebo kamarády se kterými si budu mít co říct a se kterými bych mohl občas strávit nějakou tu hezkou volnou chvilku při něčem co nás baví...

Zájmy a záliby:

Miluju cestování, přírodu, historické památky, poznávání krásných nových míst u nás i jinde. Rád jezdím autem takže při cestování dávám přednost svému autíčku před jinými způsoby dopravy, takovou cestu na můj oblíbený Jadran si každoročně opravdu vychutnávám :o). Cestování mám hodně rád a do Jadranu jsem se vůbec zamiloval, prostě mě učaroval takže jsou hlavně dvě oblasti po kterých rád cestuju, je to celé Česko a pak Chorvatsko. Po našem krásném Česku jsem se vždycky rád toulal i pěšky, u nás je tolik kouzelných míst která jsem ještě nenavštívil a nebo na která bych se rád znovu vrátil..., bohužel ale nemám s kým. Jinak mám rád film, koníčkem je i elektronika která je současně i mým povoláním. Rád fotím a rád filmuju, jenom toho času je nějak málo. Taky rád vařím, u většiny jídel ale nejsem schopen říct předem co to bude protože rád v kuchyni experimentuju ))

Hudba:

Poslouchám skoro všechno, rád si poslechnu něco klidnějšího stejně tak jako něco živějšího, podle momentální nálady. Jenom tak namátkou co mě zrovna napadá: Queen, Depeche Mode, Smokie, Nazareth, Vangelis, Mike Oldfield, Era, Enya, Enigma, Elton John, Erasure...., stejně tak si rád poslechnu country. A když mám tu správnou poslechovou náladu tak si pustím klidně i nějakou vážnou muziku. Poslouchám prostě všechno, snad jedině kromě dechovky protože ta mě nikdy nějak významně neoslovila...

Film:

Mám rád dobré historické filmy, rád se mrknu i na nějakou fajn detektivku nebo thriler, různé dobrodružné. Pochopitelně všechny dobré české komedie. Z amerických herců je můj oblíbený Tom Hanks, například jeho Philadelphia nebo Forrest Gamp nemají chybu, skvěle to zahrál a vždycky si trošičku pobrečím. No ale kdybych měl vyjmenovat všechno co se mě líbí, to by bylo na dlouho... Co mě nikdy nelákalo až na malé výjimky jsou fantastické filmy, no a nějaké příšery z horrorů taky nemusím.

Jídlo:

Miluju každé dobré jídlo, snad kromě špenátu a tučného masa, maso musím mít libové. Když si dám minutku tak mám rád bohatou oblohu se spoustou různé zeleniny, ale mojí slabostí jsou i sladkosti. Rád si něco dobrého uvařím sám, když teda mám čas :o) .

Alkohol:

Skoro vůbec. Nejsem abstinent ale alkohol si dám pouze příležitostně při nějaké oslavě, na dovolené nebo při posezení s přáteli a toho je během roku asi tolik co bych spočítal na prstech jedné ruky. Všude jezdím autem a alkohol za volant samozřejmě nepatří. No a co piju při těch málo příležitostech, no rád si dám dobré pivko, případně i nejaké fajn červené vínko. Tvrdý alkohol nemusím žádný..

Kouření:

Bohužel, to mě naučili na vojně a zatím jsem se toho nezbavil :o) . K tomuto problému jsem něco napsal zde

Zaměstnání a můj volný čas:

Čas je můj největší nepřítel, mám ho tak málo jako asi většina lidí dneska. Patnáct let si už vydělávám sám na sebe takže co je to nějaká pravidelná osmihodinová pracovní doba jsem už dávno zapoměl. Ale zase má to tu výhodu že když opravdu potřebuju, nejsem závislý na tom jestli a kdy dostanu nějakou dovolenou, volný čas si můžu udělat v podstatě kdykoliv, pokud si teda na něj předem vydělám nějaké ty korunky :o)

Jaký jsem:

Tak tohle musí vždycky posoudit někdo jiný. Nikdo nejsme dokonalý a všichni děláme chyby, negativních vlastností by se u mě našlo určitě dost. Řídím se heslem že člověk by ale neměl dělat druhým to co nechce aby oni dělali jemu. Jsem takový kliďas, za volantem auta se snažím předvídat a být ohleduplný k ostatním, nikdy jsem nikomu nic neukrad (to přímo nenávidím), nelžu a jsem upřímný, někdy možná až moc. Za partnera bych si nevybral zšenštilého kluka protože mě nijak nepřitahuje, kluk by měl být klukem ale nijak to neodsuzuju protože vždycky každého beru takového jaký je. Každý jsme jiný a to je právě to zajímavé a krásné. Raději dávám než beru, prostě mám radost když můžu udělat druhému radost takže jakoukoliv pomoc pro někoho blízkého nebo pro kamaráda chápu jako samozřejmost. Mám rád legraci a rád se směju, jestli smích prodlužuje skutečně život tak tu budu strašit ještě asi dalších 50 let :o).

Co nemám rád:

Nemám rád drogy, neupřímnost, lži, podrazy a taky bezohlednost. S tou se setkávám denně nejenom na silnicích ale bohužel i jinde a to mě vždycky štve.

ROK 2007 - DODATEK:

Nechci přepisovat staré texty které jsem psal v loňském roce, takže nyní pouze doplňuji že životního partnera již nehledám. Našel jsem svou životní lásku, koncem roku 2006 jsem se přestěhoval do Západních Čech kde spolu nyní žijeme a jsme oba šťastní.


| Autor: Petr | Vydno dne 06. 05. 2006 | 4501 peten | Informan e-mailVytisknout lnek

Web site powered by phpRS