12. 12. 2023

13.komnata Honzy Musila

Česká televize vysílá vždy v pátek dokumentární pořad 13.komnata, cyklus o životních osudech a křižovatkách slavných lidí. 20.dubna 2007 odvysílala 13.komnatu Honzy Musila.

Životem známého a sympatického moderátora Honzy Musila prošly dva rozhodující životní okamžiky. Tím prvním bylo veřejné přiznání homosexuality a tím druhým těžká nemoc.
Honza se ženil velmi mladý, se ženou se tehdy museli kvůli svatbě dát zplnoletnit. Narodila se jim dcera. Když byl Honza druhým rokem na vojně, narukoval tam kluk ze Slovenska do kterého se zamiloval, prožil první obrovskou zamilovanost do kluka a zjistil, že ho přitahují muži. Po návratu se ženě se svěřil, manželství trvalo dál a narodila se jim druhá dcera. Zhruba po roce od jejího narození odešel Honza od rodiny ke svému příteli....
Později se dostal do rádia, stal se moderátorem a postupně se stal známý a polupární díky moderování pořadů v televizi. V roce 1997 mu lékaři diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlin a nastalo tak pro Honzu nejtěžší období jeho života.....

O tom, jak se na těžká období svého života dívá dnes, vypráví Honza v 13.komnatě kterou nás provází jeho kolegyně a kamarádka Šárka Kubelková.

13.komnatu Honzy Musila můžete shlédnout po kliknutí na tento odkaz


| Autor: Petr | Vydno dne 13. 05. 2007 | 5190 peten | Informan e-mailVytisknout lnek | Zdroj: Česká televize

Web site powered by phpRS