05. 06. 2023

Tyto mé stránky oslaví již druhé narozeniny :-)

Je až neuvěřitelné jak ten čas letí. Připadá mě to téměř jako včera a přitom již za dva týdny tomu budou dva roky co jsem tyto své stránky vytvořil a umístil na web. Bylo to přesně 16.3.2006, v té době jsem prožíval velmi složité období svého života které jsem už sám přestával trochu zvládat. Rozhodl jsem se ale bojovat a tak vznikly stránky petruv-svet.com které mě v mnoha směrech nesmírně pomohly nepříjemnou životní krizi překonat. Díky svým stránkám jsem našel skvělé přátele kteří mě moc pomohli a za krátko se můj život až neuvěřitelně a zásadním způsobem změnil. Našel jsem také svou velkou životní lásku a ještě v r. 2006 jsem se odstěhoval a začal žít společný život s Jiříčkem.

Ale to bych se už asi po několikáté opakoval protože vše jsem zde již napsal. Slíbil jsem že do deníčku budu psát dál svůj příběh jak jej život přinese, že se zde podělím o zásadnější změny a události které stojí za zaznamenání. Od mého posledního zápisu uplynuly již téměř čtyři měsíce což je poměrně dlouhá doba a mohlo by se zdát že jsem na své stránky zapoměl. Ovšem není tomu tak, je pravdou že nemám už tolik času který bych mohl webu věnovat jako v minuloti ale hlavním důvodem je to že se vlastně nic zvláštního co by stálo za zaznamenání nestalo .

Zima není obdobím které bych zrovna miloval takže v této době se nejvíce věnuji své práci, samozřejmě domácnosti a své lásce no a prožívám běžné každodenní starosti. Až na nějakou tu návštěvu blízkých a přátel nic nového, ani žádné zajímavé výlety v tomto období nejsou protože ty si nechávám vždy hlavně na léto které mám opravdu moc rád. V zimě se spíše snažím vydělávat nějaké ty korunky které jsou pak v létě potřeba právě na ty krásné výlety, dovolenou a podobně.

Vánoce jsme s Jiříkem prožili nádherné a plné lásky, samořejmě že nechyběla také návštěva blízkých a přátel. Jako každoročně tak i loni utekly vánoční svátky jako voda a nyní tu máme už březen. Žijeme naprosto běžným životem, milujeme se a jsme šťastní že jsme spolu takže nic nového o čem by bylo třeba psát. Na letošní rok máme již spoustu plánů, užijeme si dvě dovolené u moře protože loni jsme nikde nebyli a tak si to trochu vynahradíme. Ta první dovolená bude autem do mého oblíbeného Chorvatska a současně svatební cestou protože tam už pojedeme jako registrovaní partneři...
 


| Autor: Petr | Vydno dne 02. 03. 2008 | 2045 peten | Informan e-mailVytisknout lnek

Web site powered by phpRS