13. 06. 2024

Slíbili jsme si lásku na společné cestě životem

V sobotu 12.4.2008 jsme s Jiříkem v obřadní síňi v Karlových Varech slavnostně vstoupili do svazku registrovaného partnerství a slíbili si lásku na naší společné cestě životem. Prožili jsme nádherný den v kruhu přátel a nejbližších který se skutečně vydařil a všichni na něj budou jistě dlouho a rádi vzpomínat.

A jak celý náš významný den probíhal? Dopoledne přípravy, pohoštění u nás doma a před 14 hodinou odjezd do obřadní síně v Karlových Varech. Obě paní matrikářky byly velmi vstřícné, usměvavé a příjemné takže celý obřad proběhl skvěle a k naší stoprocentní spokojenosti. Po obřadu jsme odjeli do našeho osvědčeného a oblíbeného penzionu Bernard na Božím daru který opět nezklamal, naprosto skvělá obsluha a přímo fantastická domácí kuchyně. Pokud někdy navštívíte Boží dar v Krušných horách tak určitě návštěvu tohoto rodinného penzionu vřele doporučujeme. Na večer jsme pak odjeli k nám domu kde oslava pokračovala dlouho do noci. Byl to úžasný víkend, přijela také samozřejmě má dcera Janička se svým přítelem a opravdu jsme si to všichni užili.

Důvody které nás vedly k rozhodnutí uzavřít registrované partnerství jistě není třeba psát. S Jiříkem se milujeme a žijeme spolu, víme co chceme a je samozřejmé že k lásce nikdo úřední potvrzení nepotřebuje. I přes některé nedokonalosti zákona však v mnoha ohledech uzavření registrovaného partnerství usnadňuje život a jsme rádi že žijeme v zemi kde tato možnost vůbec existuje.

Malá fotoreportáž z našeho významného dne je k prohlédnutí zde :-))


| Autor: Petr | Vydno dne 15. 04. 2008 | 9709 peten | Informan e-mailVytisknout lnek

Web site powered by phpRS