13. 06. 2024

Léto 2008

Tak zde máme opět léto v plném proudu, je to roční období které mám z celého roku vždy nejraději. Čas letí jako voda a tak letošní léto jsou tomu již dva roky co jsme se s Jiříkem poznali. Byl to začátek velké lásky ze které se stalo životní partnerství. Uplynulé dva roky byly opravdu bohaté na události a důležitá životní rozhodnutí nás obou, to vše je ale již známo z tohoto mého deníčku ve kterém jsem se pokusil náš životní příběh postupně popsat a o všechny důležité události se podělit.

Každý pravidelnější návštěvník mého webu jistě zjistil že stránky již nyní moc často neaktualizuji, máme za sebou polovinu roku 2008 a píšu teprve třetí zápis do deníčku. Je to tím že již není až tak moc co psát, nových událostí které by stály za zaznamenání tolik není. Občas se někdo ozve že se mrknul co je nového a stále nic, že bych měl se svým webem něco častěji dělat. Na jednu stranu uznávám že je to pravda ale na druhou stranu když se nad tím vážněji zamyslím tak jsem dospěl k závěru že je to vlastně dobře. Abych to vysvětlil, nových událostí které by stály za zaznamenání již není ani z daleka tolik jako tomu bylo dřív což vlastně svědčí o tom že žijeme spokojeně, milujeme se a jsme spolu stále šťastní. Navštěvujeme své známé a blízké které máme rádi a oni navštěvují nás, v zaměstnání které jsem si zde loni našel jsem spokojený atd. atd. ..... prostě žijeme tak jako mnoho jiných a kdybych to vše v deníčku stále popisoval tak bych se vlastně neustále opakoval. Myslím si že i bez časté aktualizace jsou mé stránky vlastně stále aktuální a to v tom smyslu že splnily a pro nové návštěvníky kteří můj web teprve objeví stále plní svůj účel. Popisují můj životní příběh až do současnosti, myslím si že ten příběh je i do budoucna stále aktuální a mnohým klukům může pomoci při jejich nelehkém rozhodování a ukázat malinko cestu.

Ale abych se vrátil zase k aktuální současnosti. V loňském roce jsme s Jiříkem nebyli nikde na dovolené, prostě to nešlo a tak jsme si tu svou vysněnou první společnou delší dovolenou prožili až letos. Byla to vlastně taková naše svatební cesta a byla skutečně fantastická, prostě úžasná. V červnu jsme odjeli autem na deset dnů do mého oblíbeného Chorvatska, rozhodli jsme se dovolenou strávit až dole na jihu na poloostrově Pelješac. Je to úžasné místo které i Jiříka vzalo okamžitě za srdíčko a ačkoliv toho procestoval v minulosti poměrně dost, řekl že je to jedno z nejkrásnějších míst které navštívil. Zalíbilo se nám tam natolik že pravděpodobně příští rok pojedeme opět na to samé místo. Na krásných malých a nenápadných plážičkách jsme byli sami a užili si tak dostatek soukromí v nádherné přírodě a u průzračně čistého moře. Oslavili jsme tam společně naše narozeniny, byla to úžasná dovolená která měla pouze jednu malou chybu a sice že šíleně moc rychle utekla :-) . Pár obrázků jsem umístil k nahlédnutí do galerie.

Nyní jsme již opět oba v pracovním nasazení a v měsících červenci a srpnu bude letos bohužel volného času opravdu málo. Až poslední víkend v srpnu máme naplánovánu společnou akci s Peťánkem a sice víkendovou návštěvu Děčínska na kterou se už všichni moc těšíme. Navštívíme Děčín a jeho zámek, Pravčickou bránu spolu s Jetřichovickými stěnami a další krásná místa Českého Švýcarska. Ubytování bude v autocampu v Jetřichovicích, tedy přímo v srdci Národního parku České Švýcarsko. Je to můj rodný kraj který mám nesmírně rád, je tam nádherně a moc se těším. Každý kdo by se chtěl zúčastnit je samozřejmě srdečně zván, zajistit ubytování není problém.


| Autor: Petr | Vydno dne 17. 07. 2008 | 2157 peten | Informan e-mailVytisknout lnek

Web site powered by phpRS