20. 05. 2024

Zamyšlení nad tímto webem

Když tak prohlížím své stránky, vidím že moc jsem toho zde v uplynulém roce nenapsal přičemž deník má dokonce pouze jeden zápis. Někoho možná napadne otázka, zda má ještě smysl tento web udržovat když aktualizace nejsou již tak časté. Pokusím se na tuhle otázku odpovědět.

Dalo by se možná říci že pro mne v podstatě tyto mé stránky splnily svůj hlavní účel již v době kdy jsem našel svého Jiříčka. Ovšem díky těmto stránkám jsem tehdy také poznal mnoho zajímavých lidí a kamarádů. Vytvořil a napsal jsem je také z jiného důvodu, chtěl jsem se podělit o svůj příběh který by mohl být pro někoho možná užitečný a mohl by třeba i pomoci v některých životních situacích, v nelehkém rozhodování. A ten příběh zde zůstává. Stálí návštěvníci jej znají, ale těm novým kteří mé stránky třeba náhodou objeví může pomoci.
A proto si myslím že i když neaktualizuji svůj web tak často jak jsem v minulosti původně chtěl, přesto zde má své místo protože svým způsobem je vlastně aktuální stále a byla by škoda kdyby zmizel.

O další aktualizace se samozřejmě budu snažit jak mě čas a hlavně inspirace dovolí. Rád se i v budoucnu podělím o své myšlenky, radosti i starosti či významné události v mém životě a podobně. Pouze to již nebude tak často jako kdysi před lety v začátcích mých stránek. Tehdy jsem hledal sám sebe, snažil jsem se najít způsob jak se vyrovnat s některými pocity které byly pro mne v podstatě nové, jak najít tu správnou cestu a otevřít upřímně a pravdivě své srdce všem blízkým na kterých mě moc záleží, jak najít svého životního partnera, opravdovou lásku a začít ve svých pozdních letech v podstatě úplně nový život. To vše se mě podařilo právě díky těmto mým stránkám. Našel jsem tak nové přátele kteří mě dávali obrovskou sílu a mnoho podnětů k zamyšlení, nakonec jsem našel i svou lásku a vše po čem jsem tolik toužil a v co jsem vůbec ani nedoufal. A v této bouřlivé době plné zásadních životních změn a nových situací jsem byl pochopitelně plný pocitů se kterými jsem se zde svěřoval. Dnes žijeme s mým životním partnerem a velkou láskou svůj spokojený společný život, sdílíme společně radosti i starosti jak je život přináší, prostě žijeme úplně stejně jako většina lidí. A svěřovat se s běžnými věcmi nebylo a ani není smyslem těchto stránek, proto jsou nové zápisy v mém deníku méně časté. A tak je to myslím dobře.

Z celého srdce přeji vám všem, aby tento nový rok 2011 byl pro každého plný úspěchů a pohody jak v práci tak i osobním životě. Aby slova jako je štěstí, láska či splněná přání nezůstala jenom frází napsanou v novoročním přání na papíře, monitoru či displeji mobilního telefonu, ale aby se proměnila ve skutečnost. A na druhou stranu slova jako je krize, ztráta zaměstnání a další nepříjemnosti ať se každému z vás vyhnou velkým obloukem. Hlavně ale každému přeji zdraví protože to je to úplně nejcennější co máme a co se nedá ničím nahradit ani zaplatit.

Hezký den všem

Web site powered by phpRS