05. 06. 2023

Jak prožíváme letošní jaro a léto

Máme tu léto v plném proudu i když letošní srpen je zatím asi nejchladnější za několik posledních let. Nějak to ale nevnímám protože letošní prázdninové měsíce trávíme především pracovně. Dovolenou již máme za sebou takže průzračné moře uvidíme opět až v roce příštím, bude-li osud a hlavně zdraví přát.

Dívám se na svůj web a zápisy v něm, no a najednou jsem si uvědomil že tyto mé stránky tu jsou již více než 5 let. Páté narozeniny oslavily již 16.3. , je neuvěřitelné jak rychle to uteklo. A jak trávíme letošní jaro a léto? Běžným a spokojeným životem. Když čas dovolí tak zajedeme do Chebu na chatu a užíváme si únik z panelákového bytu do přírody na čerstvý vzduch, občas příjemná návštěva příbuzných a přátel, jinak samozřejmě pracovně.
Do galerie jsem dnes přidal několik obrázků, tři takové menší fotoreportáže:

  • V květnu jsme se po delší době zase viděli s Peťánkem a společně jsme si udělali výlet na Svatošské skály, podívali jsme se také na letiště v Karlových Varech kde jsme mohli sledovat start dvou letadel.
    Pár obrázků zde, další fotoreportáž je též na na peťánkově webu.
  • Druhou polovinu června jsme strávili u Jadranu, opět v naší oblíbené Žuljaně na poloostrově Pelješac v Chorvatsku. Ve stejném domě a u stejného domácího jako vždy, pouze apartmán jsme letos měli větší protože s námi byla i má dcera za což jsem byl moc rád. Počasí bylo naprosto skvělé, moře jako vždy křišťálově průzračné a všichni jsme si tuto naši společnou dovolenou skutečně užili. Těšil jsem se jako malý kluk a jsem moc rád že nám to vyšlo, určitě budeme všichni dlouho vzpomínat.
    Pár obrázků zde.
  • Minulou sobotu jsme si s Jiříkem udělali výlet vláčkem do zooparku v Chomutově. Chystali jsme se tam už dlouho, ani jeden z nás tam nikdy nebyl. Počasí nám vyšlo v pohodě a užili jsme si skutečně skvělý den. Zoopark je poměrně velký, vstupné nízké protože stojí 75Kč což je na dnešní poměry velmi přijatelné. Hned za vchodem do parku je restaurace kde jsou k dispozici jak hotovky tak i minutky a vaří zde opravdu skvěle, přitom za velmi příjemné ceny.
    Pár obrázků zde.

Přeji všem krásný zbytek léta. Užívejme si tepla a sluníčka než nás opět navštíví paní zima :-)

Web site powered by phpRS