13. 06. 2024

Téměř po čtyřech letech, pár slov

Zdravím. Téměř po čtyřech letech od posledního zápisu v deníku jsem opět zde, abych napsal pár slov. Za ty čtyři roky se toho událo mnoho a svět se neskutečně změnil. Máme za sebou podivnou pandemii s ještě podivnějšími vakcínami a omezováním svobody a práv, jaké nemá v poválečné historii obdoby. Společnost se v krátké době podařilo dokonale rozdělit na dva tábory, což se citelně dotklo samozřejmě také přímo mnoha rodin, ale i přátel a tak podobně. S konfliktem na Ukrajině covid záhadně zmizel a nastoupilo další šílenství a další rozdělování společnosti. EU se různými sankcemi, svou politikou a zeleným šílenstvím střelila do vlastní hlavy a likviduje energetiku, průmysl a všechno, co se zlikvidovat dá. A není snad týden, kdy by z Bruselu nepřišly další a další naprosto neuvěřitelné, zelené nápady, nad kterými zůstává rozum stát.
Slovo mír se pro politiky stalo sprostým slovem, ale nejenom pro ně, mnozí jim ještě tleskají. Máme vládu národní katastrofy, nejhorší za celou historii ČR i ČSSR. Prožíváme ekonomickou krizi, jakou ani my starší za celý život nepamatujeme. Dluh státního rozpočtu roste každý den o 1,8 miliardy Kč, při čemž za nesmysly a válku se peníze vyhazují. Míra inflace u nás je neskutečná, máme třetí nejvyšší inflaci v celé EU. Máme vládu na jedné straně totálně neschopnou, na druhé straně ale doslova všeho schopnou. A je to vláda válečných štváčů. Ministrině obrany, kdyby to bylo v její moci, bez váhání by použila jaderné zbraně. Neskutečné, tady je jasně vidět, že na obyčejných lidech na Ukrajině, civilistech, nikomu vůbec nezáleží. Raději už na toto téma ve svém psaní končím, bylo by to dlouhé a je mě z toho špatně.

Za ty čtyři roky mé odmlky na tomto webu, se svět změnil k nepoznání. A bohužel, společnost je neskutečně rozdělena. Nad myšlenkovými pochody některých lidí, které jsem dříve považoval za inteligentní a normálně myslící, některé i za přátele, občas stojím v němém úžasu. Začalo to Covidem a pokračuje to i nyní. Kde se bere tak obrovská nenávist k jednomu národu, současně tolerance a přehlížení nacistických symbolů a překrucování dějin, nevím. Stojíme na prahu třetí světové války a jaderné katastrofy tak blízko, jako nikdy před tím. Generace, která zažila válečné hrůzy, už mezi námi prakticky není. A novodobí, války chtiví šílenci, si v reálu vůbec nedokáží něco takového ani představit a kdyby se ocitli v zákopech, nepřežijí tam strachy ani hodinu.

Pak tu máme naprosto neuvěřitelné, zelené šílenství EU, podložené pouze chorými mozky, nikoliv vědeckým zkoumáním a reálnými možnostmi technického pokroku. Jednoznačný cíl, uvrhnout obyvatelstvo do chudoby a nejméně o 50 let zpět. A připravit všechny o jakou-koliv osobní svobodu. Zákaz spalovacích motorů připraví o mobilitu naprostou většinu lidí, což si mnozí ještě stále nějak nepřipouští, protože si to neumí ani představit. K tomu průmysl v troskách a ztráta zaměstnání pro neskutečné množství lidí. Věřím, že spalovací motory by stejně jednou skončily, ale bylo by to přirozenou cestou, ruku v ruce s technickým pokrokem. Vždyť čím se jezdilo nekdy před pár desítkami let a v čem jezdíme dnes? To je přirozený vývoj. Jenomže výplody chorých mozků, patřících do blázince, jdou mnohem dál. Za chvíli budeme mít emisní povolenky na hospodářská zvířata, takže jíst budeme cvrčky a další hmyz, jehož moučka se bude přidávat do potravinářských výrobků. A přijdou emisní povolenky i na domácí zvířata, psy, kočky apod., protože ty taky prdí a zanechávají uhlíkovou stopu. Možná budeme platit i za to, když půjdeme na záchod, nedivil bych se už vůbec ničemu.

Podíval jsem se na rozlohu jednotlivých států a kontinentů. Rozloha celé Evropské Unie je 4,233 mil. km2. Ameický kontinent má rozlohu 42,550mil km2, z toho USA 9,834 mil. km2. Nejhustěji obydlená Asie má rozlohu 44,58 mil. km2, Afrika 30,37 km2.
Celková rozloha všech kontinentů na planetě je cca 125 mil. km2, z toho EU činí necelá 4%. Myslí si snad někdo naprosto vážně, že vysněná (a v praxi nesmyslná) uhlíková neutralita EU zachrání tento svět? Že zbídačený průmysl, zemědělství a hlavně obyvatelstvo, je cena, která je adekvátní? Že omezení hospodářských zvířat, protože prdí a kadí, a tedy náhrada masa podivnou stravou z brouků, planetu skutečně zachrání? Co to s námi vlastně hrají za hru?

A nemůžu se ještě nezmínit o takzvané genderové identitě, někdo jako že se cítí nebinární a ani všechny ty názvy neznám. Kolik že vlastně máme těch pohlaví, 52? Nebo 58? To mě hlava vážně nebere a upřímně, zvedá se mě z toho žaludek.
Homosexualita a bisexualita jsou dle mého názoru záležitosti, které tu jsou od nepaměti, co lidstvo existuje. Můj život toto také ovlivnilo a samozřejmě jsem uvítal, že dnes to již dávno není žádné tabu, dokonce zde existuje institut "registrované partnerství" atd..
Transsexualitu, nebo tedy transgender, tak to se přiznám že chápu poněkud obtížněji, ale nemám s tím rozhodně žádný problém. I toto dokážu bez problému pochopit.
Ovšem genderové šílenství, co se děje dnes, v podstatě popírání biologických zákonů přírody, z toho je mě vážně nevolno. A zásadně nesouhlasím s tím, aby toto neuvěřitelné téma, bylo jak-koliv zmiňováno na školách, dokonce již Základních školách. Stačí, že se přepisují knihy a dokonce i historie, no a nalévat do hlav dětí ještě tyhle zvrácenosti, to je skutečně moc. Má vnoučata chodí obě do druhé třídy, tak doufám, že zde ještě nějaký ten pátek budu, abych jim, až budou starší, mohl vše vysvětlit a uvést na správnou míru.

Trochu jsem se rozepsal na témata, která na tomto mém webu nejsou obvyklá. Omlouvám se, ale musel jsem. Co se dnes děje, to by mě ještě před 4 roky nenapadlo ani v nejdivočejším, černém snu. Původně jsem chtěl psát na úplně jiné téma, ale toto mě přišlo tak nějak důležitější. Svět se prostě zbláznil. To, o čem jsem chtěl původně psát, napíšu v krátké době, zřejmě ještě zítra.
Přeji všem krásný den a hlavně pevné zdraví, jak fyzické tak i to psychické, v této těžké době.


| Autor: Petr | Vydno dne 04. 04. 2023 | 700 peten | Informan e-mailVytisknout lnek

Web site powered by phpRS